KONST / Litografier / Färglitografi 7685555
nr 768 5555
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), 83/150, signerad -75, motivets mått: 35x45
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:39:09
25/7 19:17:16